Mikulášská nadílka na ZŠ Pelechovská

12.listopadu 2021  |   Helena Korecká  |   99x  |
logo.wmf

Mikulášská nadílka na ZŠ Pelechovské

Vážení rodiče, dovolte, abychom Vám v této napjaté době nabídli setkání s čertem, Mikulášem a andělem. A to vše samozřejmě za podmínek, které nám vládní nařízení umožňují.

Po loňských velmi pozitivních ohlasech jsme se rozhodli udělat všem dětem radost a ty zlobivé i lehounce postrašit.

Celá akce bude probíhat v neděli 5.12.2021 ve venkovních prostorech školy - v podloubí. Zde bude otevřeno peklo se zlobivými čertíky, Mikulášem a andělem. Připravíme pro děti bohatý balíček v hodnotě 150,-Kč (ovoce, něco na zub, uhlí, atd.). Balíček stačí zaplatit až na místě.

Podmínkou Vaší účasti je přihlášení do 2.12.2021 na mail: hartl.tomas@zspelechovska.cz. Následně Vám bude zaslán čas, ve kterém byste jste nás navštívili, aby nedocházelo ke kumulaci „nezbedníků“ v pekle.

Peklo bude otevřeno v pátek 5.12.2020 od 16:00 hodin do 21:00 hodin, dle zájmu.

V objednávce uveďte jméno, popřípadě jména dětí, jejich věk, preferovaný čas návštěvy a pošlete informace, za které můžeme Vaši ratolest pochválit, či lehounce postrašit.

Těší se na Vás pekelná banda ze ZŠ Pelechovské.